Her Ses Bir Nefes 5 sergisi Primemall Antakya’da

10 Nisan 2015 Cuma

Kadına yönelik şiddetin olmadığı bir dünya için erkekler de “Her Ses Bir Nefes” oldu

her-ses-bir-nefes-5-sergisi-primemall-antakyada

Kadına yönelik şiddete ve sorunlarına dikkat çekmek amacıyla Polisan Boya’nın katkılarıyla hayata geçirilen “Her Ses Bir Nefes 5” sosyal sorumluluk projesinin beşinci yılında, müzik, sinema, medya ve sanat camiasından erkekler de kadınların yanında objektif karşısına geçti.

Proje ile bu yıl Genç Kız Sığınma Evi Derneği Dayanışma Merkezi’nin ve Genç Kız Sığınakları’nın kapasite geliştirilmesi ve güçlendirilmesine katkı sağlanacak.

Projede Aret Vartanyan’dan Gürgen Öz’e, Jehan Barbur’dan İpek Tanrıyar’a, Soner Arıca’dan Hazım Körmükçü’ye, Lemi Filozof, Zeyno Günenç, Cem Kılıç, Deniz Özerman, Özgün, Oya Aydoğan, Selda Alkor ve daha pek çok ünlü isim, kadın sorunlarına bir kez daha dur demek, şiddetin olmadığı, sevgi ve şefkatle kurulu bir dünya ve  “Her Ses Bir Nefes” demek için bir araya geldi.

“Her Ses Bir Nefes 5” sosyal sorumluluk projesi fotoğrafları, 11 Nisan Cumartesi gününden itibaren Primemall Antakya Alışveriş Merkezi’nde sergilenmeye başlanacak. 11 - 30 Nisan günleri arasında gerçekleşecek olan serginin açılışı 11 Nisan Cumartesi 15.00’da Deniz Özerman ve Zuhal Yalçın’ın katılımıyla gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri