Her şey kadınlar için

11 Mart 2015 Çarşamba

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği, M1 Merkez Adana’da büyük coşku ve katılımla gerçekleşti

her-sey-kadinlar-icin

8 Mart günü tüm kadınlarımızı ve AVM’yi ziyaret edenleri sevgi dolu atmosferde ağırlayan M1 Merkez Adana AVM Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir sürprize imza attı. Büyük katılımın ve yoğun ilginin olduğu etkinlik büyük beğeni topladı.

M1 Merkez Adana AVM Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırladığı sevgi dolu atmosferde AVM’de hazırlanan melek kanatları önünde fotoğraf çektiren tüm kadınlara fotoğraf baskılı kırlent hediye etti. Böylece tüm kadınlar bu özel günün heyecanını hem yaşama fırsatı bulurken hem de kendilerine hazırlanan bu sürprizle o anı ölümsüzleştirdi.

M1 Merkez AVM Müdürü Yalçın Öz: “Adanalı ve Adana’yı ziyaret eden dostlarımızı, özellikle tüm kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde M1 Merkez Adana AVM’de ağırlamaktan büyük keyif ve gurur duyduk. Bu özel günde onlar için çok özel olarak hazırladığımız sevgi dolu atmosferde hem bu anı yaşadılar hem de çok güzel vakit geçirdiler.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri