Hermes Creative Awards’dan 212’ye 10 ödül

07 Mayıs 2015 Perşembe

212 İstanbul Power Outlet uluslararası ödüllerle gerçekleştirdiği projeler özelinde başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. İletişim dünyasının en önemli ödülleri arasında gösterilen Hermes Creative Awards Yarışması’nda Askıda Kitap ve Erdoder, projeleriyle toplamda 10 Platin ödüle layık görüldü. Ayrıca, 212 İstanbul Power Outlet, aldığı ödüllerle Türkiye'ye en çok ödülle dönen AVM ünvanının da sahibi oldu

hermes-creative-awardsdan-212ye-10-odul

Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm AŞ’nin yatırımcılığını yaptığı, AVM Partners’ın kiralamasını ve yönetimini üstlendiği 212 İstanbul Power Outlet, iletişim dünyasının en önemli ödülleri arasında gösterilen Hermes Creative Awards Yarışması’nda “Askıda Kitap” ve “Erdoder” projeleriyle  toplamda 10 Platin ödül aldı.

212 İstanbul Power Outlet; “Askıda Kitap” projesinin yanı sıra “Erdoder” projesiyle birlikte “İletişim Kampanyası”, “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı”, “Özel Etkinlik” , “Pr Kampanyası” ve “Sosyal Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde yarışmanın en büyük ödülü olan Platin ödülüne layık görüldü.

212 AVM sosyal sorumluluk projelerine önem veriyor
Her Kitap Anadolu'da Yeni Bir Hayat, sloganı ile ünlü yazarları kitap severleri ile buluşturan, ’Askıda Kitap’ sosyal sorumluluk projesine ve ünlü isimlerin bir araya gelip, kurulan standlarda satış yaparak gelirinin Erdoder'e bağışlandığı sosyal sorumluluk projesine başından beri çok inandıklarını belirten 212 İstanbul Power Outlet’ in Bölge Müdürü Zehra Tümkaya, bu özgün ve yaratıcı projeler ile sektörde farklılaştıklarını ve markaları ile hedef kitleleri arasında güçlü bir bağ oluşturduklarını ifade etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri