Hero Baby’den bir ilk

19 Şubat 2015 Perşembe

Hero Baby, bebekler için Türkiye’nin ilk çikolatalı sütlü muhallebisini üretti

hero-babyden-bir-ilk

Dünyanın önde gelen bebek maması üreticisi Hero Baby, bebek beslenmesindeki çeşitliliğini artırarak Türkiye’nin ilk çikolatalı kavanoz mamasını geliştirdi. Hero Baby Çikolatalı Sütlü Muhallebi 1 yaşından büyük bebeklere hafif bir tatlı alternatifi sunuyor.

60’ın üzerinde farklı ürünü ile bebeklerin sağlıklı ve doğal beslenmesine yardımcı olmayı hedefleyen Hero Baby, çikolatalı sütlü muhallebisini Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdası Tebliği’ne uygun olarak üretti.

Annelerin elinden yeni tarifler
Kıvamı özel olarak ayarlanmış ve bebeklerin damak tadına uygun tariflerle hazırlanan Hero Baby Çikolatalı Sütlü Muhallebi, hiçbir koruyucu katkı maddesi içermiyor. Annelerin yaptığı konserveler gibi, hava almadan özel vakum teknolojisiyle kapanırken besin değerini ve lezzetini raf ömrünün sonuna kadar koruyor.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri