Historia AVM’den check-up imkânı

28 Eylül 2012 Cuma

21 Eylül-31 Ekim günleri arasında Historia Fatih AVM Mc Donald’s restoranından Mc Chicken menü alan ziyaretçiler, Avrupa Göz Hastanesi’nde geçerli olan check-up hediyesinin sahibi oluyor

historia-avmden-check-up-imkani

Kapsamlı göz check-up programı ile şu hizmetlerden faydalanılabiliyor;

Göz muayenesi: Standart bir göz muayenesi; görme keskinliğinizin ölçümü ile gözünüzü ve çevre dokularını etkileyebilecek çeşitli hastalıkların araştırılmasını içerir.

Göz tansiyon ölçümü: Göz tansiyonu hastalığı tedavi edilmezse kalıcı görme kaybına yol açabilir Avrupa Göz Hastanesi’nde bilgisayarlı pnomatik tonometre cihazı ile tam otomatik olarak göz tansiyonu ölçümü yapılmaktadır.

Görme keskinliği muayenesi: Otorefraktometre cihazı ile gözlerde oluşabilecek miyopi, hipermetropi ve astikmatizm gibi kırma kusurlarını tespit edilecek ve derecesi ölçülüyor.

Renk körlüğü muayenesi: Oldukça yaygın olan bu rahatsızlıkta renkleri ayırt etme yeteneğinin bozuk olup olmadığı test edilmektedir.

Retina muayenesi: Biyomikroskopla birlikte kullanılan göz bebeği büyütülerek direkt ya da indirektoftalmoskopi yöntemi ile yapılan göz dibi incelemesi ile retinada herhangi bir hastalık hakkında bulgu olup olmadığı tespit edilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri