Hitit Gıda 11’inci şubesini Bahçelievler’de açtı

26 Ekim 2015 Pazartesi

Hitit Gıda yeni bir şubesini daha açtı. Bahçelievler Mahallesi Bahçelievler 1’inci Caddesi üzerine 11’inci şubesinin açılışını yapan Hitit Gıda, hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

hitit-gida-11inci-subesini-bahcelievlerde-acti

Çorum’a 11’inci şubesini kazandıran Hitit Gıda Bahçelievler Şubesi açılışı dün dualarla gerçekleştirildi. Açılışa Belediye Başkan Yardımcıları Turhan Candan, Zeki ve Alper Zihar, Ak Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, Karadeniz Perder Koordinatörü Bülent Erhan, Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Bahçelievler şubesi 300 metrekare alanda 2 kasa ve 15 çalışanı ile hizmet verecek.


Açılışta konuşma yapan Selahattin Zelveci, “Bugün sizlerle bir mutluluğu daha paylaşmak üzere bir araya geldik. Ancak son günlerde gelişen olaylar hepimizi çok derinden yaralamış ve üzmüştür. Her şeyden önce vatanın bütünlüğü, milletin bekası ve huzuru için canlarını defa eden aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor kederli ailesi ile birlikte hepimize sabırlar diliyorum. İçine bulunduğumuz sıkıntılı günleri hep birlikte kararlılıkla aşacağımıza can-ı yürekten inanıyor huzurlu ve güzel günleri Cenabı-ı Haktan niyaz ediyorum.” ifadeleri ile son zamanlarda ülkenin içinde bulunduğu durumu değerlendirdi.


Zelveci “Ailenizin marketi ve en büyük patron müşteridir sloganlarıyla bölge halkının ihtiyaçları için Bahçelievler Şubemizi Allah’ın izniyle açıyoruz. Hitit Gıda yöneticileri ve çalışanları olarak; yeni atılımlar yapmak, kaliteyi devamlı kılmak, yeni istihdam alanları oluşturmak, Çorum’dan aldığını Çorum’la paylaşmak öncelikli görevlerimiz arasındadır.” dedi.  Zelveci ayrıca: “Bahçelievler Şubesi Hitit Gıda için gerçekten bir karasevdaydı. Hani vardır ya ilkokul çağında birisine âşık olursun ve çok seversin bizim içimizde böyle bir duygu Bahçelievler… Bugünlere gelmemizde ve büyümemizde Bahçelievler ve çevresinin katkısı ve önemi büyüktür.” diye konuştu.

Ortaklarına da teşekkür eden Zelveci, “Bize Hitit Gıda ruhunu aşılayan ahrete intikal etmiş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Hitit Gıda ruhunu yaşatmak için gecesini gündüzüne katan değerli ortaklarıma ve tüm çalışma arkadaşlarıma huzurlarınız da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” şeklinde konuştu. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri