Hitit Gıda Çorum’da yeni şube açtı

16 Eylül 2015 Çarşamba

Hitit Gıda Çorum’a yeni bir şubesini daha açtı. Osmancık Caddesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi üzerine 10’uncu şubesinin açılışını yapan Hitit Gıda, hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

hitit-gida-corumda-yeni-sube-acti

Çorum’a 10’uncu şubesini kazandıran Hitit Gıda’nın Osmancık Caddesi Şubesi açılışı dün gerçekleştirildi. Açılışa Belediye Başkan Yardımcıları Turhan Candan ve Ahmet Yabacı oğlu, Perder koordinatörü Bülent Erhan, Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci ve Yönetim Kurulu üyeleri Nevzat Kaya, Hasan Zelveci, Suat Kaya, Fatih Balcı, Erdal Çoban gibi isimler katıldı.

Açılışta konuşma yapan Selahattin Zelveci, “Bugün sizlerle bir mutluluğu daha paylaşmak üzere bir araya geldik. Ancak son günlerde gelişen olaylar hepimizi çok derinden yaralamış ve üzmüştür. Her şeyden önce vatanın bütünlüğü, milletin bekası ve huzuru için canlarını defa eden aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor kederli ailesi ile birlikte hepimize sabırlar diliyorum. İçine bulunduğumuz sıkıntılı günleri hep birlikte kararlılıkla aşacağımıza can-ı yürekten inanıyor huzurlu ve güzel günleri Cenabı-ı Haktan niyaz ediyorum.” dedi.

Zelveci ayrıca, “Ailenizin marketi ve en büyük patron müşteridir sloganlarıyla bölge halkının ihtiyaçları için Osmancık Şubemizi Allah’ın izniyle açıyoruz. Hitit Gıda yöneticileri ve çalışanları olarak; yeni atılımlar yapmak, kaliteyi devamlı kılmak, yeni istihdam alanları oluşturmak, Çorum’dan aldığını Çorum’la paylaşmak öncelikli görevlerimiz arasındadır.” diye konuştu.

Yeni şubelerinin de açılacağını duyuran Zelveci, şöyle konuştu: “Sevgili hemşerilerim sizlere buradan çok mutlu olacağınız bir haberi daha vermek istiyorum. Çok sevdiğiniz Hitit Gıda markasını bu şubeden sonra hızlı bir şekilde beş şube daha Allah’ın izniyle buluşturacağız.”

Ortaklarına da teşekkür eden Zelveci, “Bize Hitit Gıda ruhunu aşılayan ahrete intikal etmiş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Hitit Gıda ruhunu yaşatmak için gecesini gündüzüne katan değerli ortaklarıma ve tüm çalışma arkadaşlarıma huzurlarınız da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Açılışın ardından davetliler mağazayı gezip çalışanlarla sohbet edip, hayırlı olsun dileğinde bulundu. Osmancık caddesi şubesi, 330 metrekare alanda 2 kasa 13 çalışanı ile Çorum halkına hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri