Hitit Rallisi heyecanı Forum Ankara’daydı

23 Ekim 2014 Perşembe

Forum Ankara Outlet, 8 yıl aradan sonra evine dönen Hitit Rallisi’ne sponsor olarak destek verdi. Açık otoparkın bir bölümü servis alanı noktasına dönüştürülürken, motor sporlarına meraklı ziyaretçiler araçları ve pilotları burada daha yakından görme şansı yakaladı

hitit-rallisi-heyecani-forum-ankaradaydi

Ankara’da ‘hızlı’ bir hafta sonu yaşanmasına yol açan Hitit Rallisi için, Forum Ankara Outlet’in açık otoparkının bir bölümü servis alanı noktası olarak kullanıldı.

Rallide yarışan araçlar teknik çalışmalarını burada yürütürken, motor sporlarına meraklı her yaştan ziyaretçi araçları ve pilotları bu bölgede yakından görebilme fırsatı yakaladı.

2014 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın yedinci yarışı olan 41’inci Hitit Rallisi’ni, kıyasıya bir çekişmenin sonucunda TOK Sport WRT takımından Yağız Avcı-Bahadır Gücenmez ikilisi kazandı. Şampiyon ekibe kupasını, Forum Ankara Outlet’in açık otoparkında düzenlenen bir törenle Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri