Ipsos’ta oyuncu değişikliği

18 Kasım 2014 Salı

Ipsos küresel reklam araştırmaları grubu olan Ipsos ASI’nin Türkiye genel müdürlüğüne Yasemin Özen Gürelli atandı

ipsosta-oyuncu-degisikligi

Ipsos ASI Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Yasemin Özen Gürelli getirildi. ODTÜ Psikoloji mezunu olan Gürelli,  araştırmanın değişik alanlarında çalıştıktan sonra 2009 yılında Ipsos’a katılmıştı ve son beş yıldır aynı grubun müşteri hizmetleri direktörlüğünü yürütüyordu.

Ipsos CEO’su Vural Çakır bu değişim ile ilgili şunları söyledi, “Ipsos ASI halen iş hacmi ve müşteri portföyü ile Türkiye’de iletişim araştırmaları alanının  lideridir. Ipsos’un küresel uzmanlığını, Türkiye’deki çeşitlenmiş bilgi birikimi ile birleştirerek reklam verenlerin iletişim performanslarının artırılmasına önemli katkılar sağlıyor. Bu sayede de müşterilerimiz tarafından ödüllendiriliyoruz. Genelde reklam yatırımlarında artış olmamasına rağmen Ipsos ASI bu yıl en fazla büyüyen uzmanlık gruplarımızdan birisi oldu.  Şimdi, Yasemin’in liderliğinde Türkiye’de reklam araştırmalarının yeni bir seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Bu seviye yeni teknolojileri ve araştırmanın olmazsa olmaz koşulu olan bilimsel disiplin kurallarını, yüksek iletişim uzmanlığıyla  üst düzeyde birleştirerek müşterilerimizin iletişim etkisini maksimize edecektir.”

Öte yandan Özlem Bulut’un göreviyle ilgili olarak da konuşan Çakır, “Ipsos ASI’nin pazar lideri olmasını sağlayan sürece öncülük eden Özlem Bulut ise yeni görevinde reklam araştırmalarındaki gelişimi desteklemeye devam ederken, bütün Ipsos müşterileri için araştırma yeniliklerinin yaygınlaşmasına odaklanacak” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri