Ataköy A Plus dilekleri gerçekleştiriyor

09 Ekim 2013 Çarşamba

Ataköy A Plus AVM, Çocuk Kulübü kuruyor. Kulüp, her pazar atölye çalışmaları düzenliyor

atakoy-a-plus-dilekleri-gerceklestiriyor

14 Nisan 2010 yılından bu yana hizmet veren Ataköy A Plus AVM, alışveriş konseptine yenilik getiriyor. Ekim ayı itibariyle Çocuk Kulübü çalışmalarına başlayan AVM, her pazar günü sanat merkezli atölye programları düzenliyor. İlk ay konseptini “Dile Benden Ne Dilersen!” sloganıyla duyuran Çocuk Kulübü, minik ziyaretçilerine yönelik bu çalışmayı tamamen ücretsiz olarak sunuyor.

Geçtiğimiz Pazar günü başlayan etkinlikler, bundan sonraki her pazar 14.00- 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve 3-14 yaş grubundaki tüm çocuklara hizmet verecek.

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü, Çocuk Gelişim Uzmanları ve Lisanslı Sanat Eğitmenlerinden oluşan bir ekip tarafından yönetilirken Kulüp, birer saatlik workshoplar, interaktif gelişim programları, büyük hacimli sanatsal aktiviteler ve farklı etkinliklerle her ay farklı bir konseptle hizmet verecek.

Çocuk Kulübü katılımcıları Tasarım, Heykel, Kolaj, Minik Şefler, Vitray, El Sanatları ve Nahıl Atölyelerine katılarak sanatsal yeteneklerini usta sanatçıların eserleri eşliğinde ölçme fırsatı buluyor.

Ayrıca, Tiyatro Alkış’ın Orman Perileri adlı çocuk oyunuyla katıldığı etkinlikler, tüm gün yüz boyaması aktivitesiyle de devam edecek. Çocuklar, gün sonlarında Dilek Ağacı Seremonisiyle kalplerinden geçen dilekleri dilek ağacında yaşatma ve hayalleriyle tanışma şansına sahip olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri