Bahçepark Çocuk Kulübü, ramazan etkinliklerine hazır

18 Temmuz 2012 Çarşamba

Bahçepark Çocuk Kulübü, bütün yıl devam eden eğlenceli etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Geçtiğimiz günlerde Tiyatro ile Resim ve Heykel Okullarından ilk mezunlarını veren kulüp, ramazan ayında da birbirinden farklı, eğitici ve eğlenceli aktivitelere sahne olacak

bahcepark-cocuk-kulubu-ramazan-etkinliklerine-hazir

 

 

Bahçepark Çocuk Kulübü ramazan etkinlikleri, 20 Temmuz Cuma günü saat 16.00’da başlayacak ve Pazar günleri haricinde kesintisiz olarak 18 Ağustos Cumartesi gününe kadar devam edecek. Bu önemli ay içerisindeki 26 güne yayılacak olan etkinliklere katılım,  geçmişteki tüm kulüp aktiviteleri gibi ücretsiz olacak. Katılımcılar, hiçbir ücret ödemeksizin etkinlik programlarının tümünden diledikleri gibi faydalanabilecekler ve CarrefourSA Bahçepark AVM’nin sağladığı pek çok avantajda da öncelikli olacaklar.

Ramazan ayı etkinlikleriyle geçmiş ramazanların kendine has atmosferini evlerinden sonra Bahçepark AVM etkinlik alanında soluyacak olan çocuklar, ramazan geleneklerine adapte edilmiş sanat atölyeleriyle unutulmaya ve kaybolmaya yüz tutmuş pek çok sanata temas edecekler. Uygulamalı Çini, Hat, Tezhip, Oymacılık Ebru, Kalem İşi, Karagöz-Hacivat, Ortaoyunu atölyeleri çocuklar için eşsiz bir deneyim ortamı sunacakken, ramazan sofralarının bereketli tarifleri adabıyla birlikte güne taşınacak, direklerarası şenlikleriyle eğlencenin adı konulacak, Bahçepark çocukları rengarenk oyun atölyeleriyle geçmiş zamanın kahramanlarına dönüşecek.

Hafta içi her gün 16.00-18.00 saatleri arasında sürecek olan etkinlikler, Cumartesi günleri 14.00-18.00 saatlerine yayılacak. Bahçepark Çocuk Kulübü Ramazan Etkinlikleri, 18 Ağustos günü ihtişamlı bir bayram hazırlığı ve bayram kutlamaları - bayramlaşmayla sona erecek.

Etkinlikler, “3C+ Program” (Creative-Crazy-Comprehension/Genious) ile GA Çocuk tarafından hazırlandı. Beyinle bedensel gelişimi paralel devam ettirebilmek, takım halinde çalışabilme yeteneği kazandırmak, farklı ortamlara uyumu kolaylaştırmak, özgüven ve ifade yeteneğini artırmak amaçlarıyla geliştirilen program, temel olarak gözlem, araştırma, algılama, yaratıcılık, farkındalık, adaptasyon gibi mental ve motor becerileri geliştirmeye yönelik tasarlandı. Ramazan etkinlikleriyle birlikte “Aile Kulübü” etkinliklerinin startını da verecek olan Bahçepark AVM, aile-çocuk-komşuluk üçgeninde etkinliklerine yıl boyunca devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri