Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü modaya yön veriyor

17 Mayıs 2013 Cuma

Beylikdüzü Migros AVM, Çocuk Kulübü etkinliklerine aralıksız devam ediyor

beylikduzu-migros-avm-cocuk-kulubu-modaya-yon-veriyor

Çocuk Kulübü etkinlikleri ilerlerken, minik katılımcılar resim, heykel, dans, müzik, tiyatro, mutfak sanatları derken, sanatın ne demek olduğunu giderek daha iyi kavrıyor. Öğrendiklerini pekiştiriyor, yaşamlarına getirdiği yeniliklerden zevk alıyor.

Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü ziyaretçileri, geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen Moda Akademini atölyelerinde de moda ve tasarım sanatına dair pek çok şey öğrenmiş, öğrendiklerini profesyonel bir defilenin mankenleri olarak taçlandırmışlardı.  Bir akademi niteliği taşıyan bu uzun soluklu etkinlik programı, bu yıl yarın (18 Mayıs) başlayarak 9 Haziran’a kadar her Cumartesi-Pazar dolu dolu bir içerikle sürecek.

Giyim-kuşam ve aksesuarda klasik, modern, popüler stil ve uygulamaları içeren program; desen, temel tasarım, doku, kalıp, tekstil baskısı, drapaj, moda illüstrasyonu gibi birbirinden özel bir ders programı olarak hazırlandı. Katılımcılar; geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Akademi bitiminde görkemli bir sertifika törenine katılacak, büyük bir defilede profesyonel mankenler olarak boy gösterecek.

Sahne koreografisi, renkli sunumu ve AVM içindeki seçkin markaların desteğiyle zenginleşecek olan program ve defile için geri sayım başladı bile. 2012 yılı Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü etkinliklerine damgasını vuran Moda Akademini’ye katılım, bu yıl da tamamen ücretsiz. Sürprizlerle dolu program, küçükler kadar büyükler de moda hakkında çok şey öğretecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri