Her şey burada başlıyor

05 Aralık 2013 Perşembe

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü, yeni yıl atölyeleriyle çalışmalarına devam ediyor

her-sey-burada-basliyor

Geçtiğimiz Ekim ayında Çocuk Kulübü konseptiyle çocuk ziyaretçilerine özel bir alan yaratan Ataköy A Plus AVM, 2013’ü düzenlediği yeni yıl etkinlikleriyle kapatıyor. Etkinlikler, 1-29 Aralık arasındaki her Pazar 14.00-18.00 saatleri arasında minik ziyaretçiler için ücretsiz gerçekleşecek.

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü, 3-6, 7-14 yaş segmentlerine eşzamanlı hizmet veren etkinliklerle katılımcıları birer saatlik atölyelerde ağırlıyor. Aralık ayındaki Kolaj, Tasarım, Biblo, Minik Şefler, Minyatür, Takvim Atölyelerinde yeni yıl konseptine uyumlu işler çıkaracak olan minik ziyaretçiler, gün boyu sürecek yüz boyama aktivitesine de katılabilecek. Her ay bir tiyatro ekibini ücretsiz olarak miniklerle buluşturan kulüp, bu ay Sevinçer Masal Tersanesi’nden bir kukla performansını sahneye sunacak.

Ataköy A Plus AVM, Çocuk Kulübü projesini önümüzdeki yıl boyunca sürdürerek, tematik programlarla çocuk ziyaretçilerine hizmet etmeye devam edecek. Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü, Çocuk Gelişim Uzmanları ve Lisanslı Sanat Eğitmenlerinden oluşan bir ekip tarafından yönetiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri