Mayıs’ta MetroCity başkadır

29 Nisan 2015 Çarşamba

MetroCity AVM Çocuk Etkinlikleri, 10 günlük yeni programıyla 2-31 Mayıs günleri arasında minik sanatseverlerle buluşacak. MetroCity AVM -1’inci katta bulunan özel etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan etkinlikler, Mayıs ayında da birbirinden eğlenceli ve eğitici sanat atölyeleri içerecek

mayista-metrocity-baskadir

Ücretsiz hizmet anlayışıyla, 3 -14 yaş aralığındaki minik ziyaretçilerin AVM içerisinde hoşça vakit geçirmelerini sağlayan MetroCity AVM Çocuk Etkinlikleri, profesyonel eğitmenlerin liderliğinde interaktif bir biçimde uygulanan workshoplardan oluşuyor.  3-6 ve 7-14 yaş gruplarının motor becerilerine uygun stillerde geliştirilen workshoplar,  çocuklarının akranlarıyla bir araya gelerek ortak bir hedefe yönelmelerini sağlayarak sosyalleşme süreçlerini de destekliyor.

Minik sanatseverler, Mayıs ayı boyunca her Cumartesi-Pazar 14.00-18.00 arasında devam edecek olan etkinliklere katılarak tüm hünerlerini sergileme imkânı bulacak. Tasarım, Maske, Desen, Resim, Heykel, Kolaj, Kukla, Rölyef, Papier Mache, Astronomi, Nahıl, El Sanatları ve Taş Bebek Atölyelerinden oluşan etkinlik programı, yüz ve el boyama etkinlikleriyle de renklenecek.

MetroCity AVM Çocuk Etkinlikleri Mayıs Programı, 10 Mayıs günü Anneler Günü Özel Atölyesi ile taçlanacak. Kıymetli anneleri için el emeği göz nuru hediyeler hazırlayarak günün tadını çıkaracak olan minikler, Sevginin Biçimleri ile tanışarak, çocuk olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşayacak.

MetroCity AVM, süreğen çocuk etkinliklerinin yanı sıra 9-24 Mayıs günleri arasında Worldminia adlı sergiye de ev sahipliği yapacak. Worldminia-Simgesel Yapıtlar Sergisi; Eyfel Kulesi, Süleymaniye Camii, Kız Kulesi, Collesium, Big Ben Saat Kulesi, Galata Kulesi, Mısır Sfenksi, Pisa Kulesi, St. Basil Kilisesi ve Taç Mahal gibi dünyanın önemli anıtlarının minyatürlerini barındırıyor. Çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekecek olan sergi, ilgili tarihlerde ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri