Neomarin Pendik Çocuk Kültür Merkezi’nde yeni yıl telaşı

03 Aralık 2012 Pazartesi

5’inci Dünya Çocuk Kitapları Haftası Türkiye etkinliklerini geçtiğimiz günlerde noktalayan Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, Aralık ayını sürprizlerle dolu yeni yıl etkinlikleriyle karşılıyor

neomarin-pendik-cocuk-kultur-merkezinde-yeni-yil-telasi

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi; eğlenceli oyunlar, kitap okumayı teşvik etmeye yönelik özel aktiviteler ve çocuk edebiyatının değerli yazarlarını katılımcılarla buluşturan imza günleriyle, 5’inci Dünya Çocuk Kitapları Haftası etkinliklerini kapattı. Çocukların gönlünde taht kuran ve bir kitap şenliği tadında geçen etkinlikler; 2 bin adet ücretsiz kitap dağıtımıyla, “kitap ve çocuk” ilişkisi kurmak adına değerli bir başarıya imza attı.

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi içine kurulan ve 1 yıldır faaliyet gösteren Çocuk Kültür Merkezi, Aralık ayıyla birlikte yepyeni bir etkinlik dizisine sahne oluyor. Çocuk Kültür Merkezi’nin yeni yıl ambiyansında hazırlanmış mekanında, sanatla ve eğlenceyle dolu sayısız atölye uygulanacak.

Yeni Yıl’a Giriş kültürünün tüm öğelerinin kullanılacağı atölye programları, Neomarin Çocuk Kültür Merkezi’nde düzenlenen tüm etkinlikler gibi ücretsiz. Çocuklar, eğitmenler önderliğinde katılacakları atölye programlarının yanı sıra, profesyonel tiyatro gruplarınca sahnelenecek olan çocuk oyunlarını keyifle izleme imkanı bulacak.

Etkinliklerin başladığı 1 Aralık Dünya Engelliler Günü bambaşka bir gösteriye sahne olarak, İlkem Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinden oluşan elli kişilik ritim grubunu ziyaretçilerle tanıştırdı. Bu aktivite, engelli çocuklarımıza kendilerini ifade etme olanağı tanıyacakken, çocukla çocuk arasındaki o saf bağı güçlendirmek adına da etkili oldu.

Minik ziyaretçiler, etkinliklerin süreceği 1-29 Aralık arasındaki Cuma ve Cumartesi günlerinde Noel Baba kostümleri ile fotoğraf çekiminden de ücretsiz olarak yararlanabilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri