Perakende sektörü Mapic öncesi bir araya geldi

13 Haziran 2014 Cuma

Perakende ve gayrimenkul sektörünün uluslararası platformda kendini ve projelerini tanıttığı önemli fuarlardan biri olan Mapic öncesi sektörün önemli isimleri bir davette bir araya geldi

perakende-sektoru-mapic-oncesi-bir-araya-geldi

Türkiye temsilciliğini Alkaş’ın yaptığı, bu yıl 20’ncisi gerçekleşecek Mapic, 19-21 Kasım günleri arasında Fransa Cannes’da düzenlenecek. Uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacıları, alışveriş merkezi yatırımcıları, masterfranchiselar, mimarlar ve perakende sektörünün lider firmalarını bir araya getirecek olan Mapic öncesi Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de bir davet verildi.

Posta Gazetesi Reklam Grup Başkanı Neslihan Tokcan, Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer’in ev sahipliğinde düzenlenen davete, Alışveriş Merkezi ve Yatırımcıları Derneği Başkanı Hulusi Belgü, Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Hüseyin Doğan da katıldı.

Yonca Aközer, fuara hazırlık niteliğinde de olan davette yaptığı sunumda 67 ülke, 2 bin 400 perakendeci ve 8 bin 300’ün üzerinde ziyaretçinin katılım göstereceği Mapic 2014’ün yeniliklerinden ve hedeflerinden bahsetti. Davette Hulusi Belgü ve Hüseyin Doğan da sektör ve fuar hakkında değerlendirmelerde bulundu.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri