SMG’den kimliğe özel müzik

11 Temmuz 2014 Cuma

SMG Multimedya, geliştirdiği özel yazılımla AVM, restoran ve zincir mağazalar gibi ticari alanlarda çalınan müzikleri kurumsal kimliğin bir parçası haline getiriyor. Her kuruma özel hazırlanan içerikler, markanın imajına uygun olarak hazırlanıyor. Anlık internet trafiği yaratmadan güne, saate ve döneme özgü güncel müzik yayını ve anons hizmeti veriliyor

smgden-kimlige-ozel-muzik

Çalınan her müziğin, ürünün ya da markanın doğrudan algılanmasında etkili olması, firmaları da bu konuda daha kuruma özel çözümler aramaya yönlendiriyor. SMG Multimedya 2009 yılında geliştirdiği özel sistemle meslek birliklerinden aldığı dijital müzik iletim yetkisiyle ve anlaşmalı olduğu özel müzik bankaları içerikleri ile yasal müzik yayınlarının internet bağlantısı üzerinden paylaşılmasını sağlıyor. Perakende mağazaları, AVM’ ler, restoran ve cafeler, turistik mekanlar, spor ve sağlık merkezleri SMG dijital yazılımı sayesinde anlık internet trafiği yaratmadan, gün içinde değişik saatlerde her lokasyonda aynı ya da ayrı içerikle, sürekli güncellenen müzik yayını yapabiliyor.

Firmalara hem yasal hem marka imajına uygun dijital müzik yayını sağlayan SMG Multimedya, kendi bünyesinde geliştirdiği özel müzik yazılımı ile halka açık mekanlarda kuruma özel çözümler sunuyor.

SMG Müzik Yazılımı, internete sürekli bağlı kalmak zorunda olma zorunluluğunu ortadan kaldırdığı için yayın herhangi bir internet kesintisinden etkilenmiyor. SMG, firmaların tüm şubelerinde standart yayın imkanı sağlamakla birlikte, hepsini ayrı ayrı da yönetebildiği için hazırlanan yayın akışlarına; şubeye özel kampanya, indirim, reklam vb. anonsları da uygun zaman dilimlerine göre ekleyebiliyor.

Halka açık ticari alanlarda çalınan müzikler için firmaların, Müyap, Mesam, MSG ve Müyorbir müzik meslek birliklerine ödemesi gereken telif hakları, her dönem sıcak bir tartışma konusu iken, SMG’nin kurduğu sistemin en önemli özelliği olan, kendi yazılımı üzerinden güvenli ve tek merkezden yönetilen dijital yayınları  sayesinde , tüm yayınların yasallığı her koşulda garanti altına alınmış oluyor. Müzik meslek birliklerine, firmalar tarafından bildirilmesi gereken müzik kullanım raporları da SMG tarafından hazırlanarak firma adına ilgili meslek birliklerine iletiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri