H&M’in yeni mağazası Antares’te

10 Eylül 2014 Çarşamba

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi yeni oluşturduğu proje alanını bugün (10 Eylül) açıyor ve mağaza karmasına katacağı uluslararası ve ulusal markalarla moda, eğlence ve yaşam seçeneklerini artırarak gücüne güç katıyor. Antares AVM ziyaretçilerini giyimden kozmetiğe, yiyecekten dekorasyona, çocuktan spora yepyeni konseptlerin yer alacağı yeni bir dünyaya davet ediyor

hmin-yeni-magazasi-antareste

AVM Partners'ın Kiralama ve Yönetim danışmanlığını yaptığı Antares Alışveriş Merkezi, 6 yıldır mağaza karması, gerçekleştirdiği pazarlama aktiviteleri ve oluşturduğu yaşam alanları ile güçlü bir konumda yer almakta. Eylül ayıyla birlikte mağaza karmasına katacağı ulusal ve uluslararası markalarla Antares AVM alışveriş keyfini, daha çok moda daha çok marka mottosuyla büyütüyor.

Bugün kapılarını açacak Moda Katı’nda; Madame Coco, Madame Moss, Suwen, Evoda ve Atasun Optik’in yanı sıra, özellikle gençlerle hitap eden H&M, Tekin Acar, Details, Mavi Jeans; anne ve bebeklerin yeni alışkanlıklarından ebebek ziyaretçilerini bekleyecek. Ankara’nın parlayan yıldızı Antares AVM’de yine gençlerin buluşma noktası Starbucks, Özsüt ve Mado çok yakında yine bu katta hizmet vermeye başlayacak.

H&M, Ankara’daki 6'ncı mağazasını Antares’te açıyor
Dünyada ve Türkiye’de büyük ilgi gören dünyaca ünlü İsveç moda markası H&M, Ankara’da ki beş mağazasına bir yenisini daha ekliyor. Yeni mağazası Antares H&M, yenilenen mağaza içi dekorasyonu ile moda severleri karşılayacak ilk mağazalarından birisi olacak.

Tüm dünyada takip edilen, trendlerin en iyi fiyatlarla Ankaralılarla buluşacağı H&M Antares mağazasında, markanın kadın, erkek, çocuk koleksiyonlarının yanı sıra, gençlerin vazgeçilmezi Divided, kadın&erkekler için aksesuarlar, iç çamaşırları ve H&M kozmetik ürünleri sunulacak. Açılış günü için H&M,ziyaretçilerini çok özel fırsatlarla karşılayacak. Bugün sıraya giren ilk 100 moda sever açılış gününe özel yüzde 20 indirime hak kazanacak. “Erken kalkan kazanır” sloganıyla tasarlanan bu özel sürpriz her H&M açılışının merakla beklenen vazgeçilmezi. Ankaralılarla buluşacak olan en yeni H&M mağazası, Bugün saat 12.00’de Antares AVM’nde açılacak.

ebebek, açılışa özel fırsatlarla Antares’te
Türkiye'nin ilk ve en büyük anne-bebek ürünleri online alışveriş sitesi ve mağazaları olan ebebek, 2001'den bu yana anne ilgisi uzman bilgisiyle annelerin tercih ettiği markalar arasında yerini aldı. Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayan geniş ürün yelpazesiyle sevilen ebebek, 10 Eylül’de açılışa özel fırsatlarla ziyaretçilerini karşılayacak.

Her 150TL’lik alışverişe 50TL’lik hediye çeki verecek ebebek, açılışa özel kampanyasını 14 Eylül’e kadar sürdürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri