Hollandalı Corio, Tekirdağ`da AVM Satın Aldı

04 Kasım 2007 Pazar

Hollandalı Corio şirketi, Tekirdağ`da yapımı devam eden Tekira alışveriş merkezini satın aldığını açıkladı. Firma, Akmerkez`i satın alarak Türk AVM pazarına iddialı bir adım atmıştı.

Colin`s ve Loft markasının yaratıcısı Eroğlu grubu ile eski bitkisel yağ sanayicisi Özdoyuran ailesinin ortaklığıyla inşa edilen Tekira alışveriş merkezi 30 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Tekirdağ`da şehir merkezinde ana cadde üzerinde yer alan alışveriş merkezinin 2009 ortasında tamamlanması planlanıyor. Tamamlandığında Tekirdağ`ın ilk alışveriş merkezi olacak Tekira, 100 mağaza ve hipermarketin yanı sıra 7 bin metrekarelik sinema ile 1200 araçlık otoparka sahip olacak. Corio tarafından yapılan açıklamada Tekirdağ`ın Türkiye`de en zengin bölgesi olan Marmara Bölgesi`nde yer aldığı hatırlatılarak, Tekirdağ`ın kişi başına gelir düzeyinin de Türkiye ortalamasının çok üzerinde olduğu vurgulandı. Göç vermeyen ve 625 bin nüfusa sahip ilde nüfusun sürekli arttığı, Tekira alışveriş merkezinin de 225 bin kişiye hitap edeceği kaydedildi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri