Homatex Bodrum şubesi, Meka Home Mall AVM’de açıldı

08 Nisan 2016 Cuma

21 yıldır “Hizmet sektörüne hizmet” mottosuyla turizm sektörünün önde gelen profesyonellerinin çözüm ortağı olan Homatex, Bodrum şubesini Meka Home Mall AVM’de açtı

homatex-bodrum-subesi-meka-home-mall-avmde-acildi

Homatex, kurulduğu 1995 yılından beri Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen üretici markalarının bayiliğini yürütüyor. İstanbul Merkez ve Bodrum’daki mağazalarıyla hizmet veren Homatex’in yeni mağazası, kendi yatırımı olan Meka Home Mall Bodrum AVM’de 3 bin 300 metrekare alana kuruldu.

Mağazanın ürün gamında şunlar bulunuyor: Cam Mamulleri, Porselen, Çatal, Kaşık, Bıçak, Mutfak Malzemeleri, Endüstriyel Mutfak Malzemeleri, Servis Ekipmanları, Kat Malzemeleri, Bar Malzemeleri, Pastane Malzemeleri, Açık Büfe Malzemeleri, Kat Arabaları, Temizlik Malzemeleri.

Tüm ihtiyaçları karşılıyor
Yenilikçi ve öncü çözümler üretmeyi hedefleyerek hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini de takip ederek en seçkin ürünleri, en özel sunumları sofralara taşıyan Homatex, aynı zamanda sektörünün güvenilir firmalarından birisi olarak kabul ediliyor. Geniş ürün yelpazesiyle 5 yıldızlı otellerin, tatil köylerinin, restoranların, kafelerin, cateringlerin, hastanelerin, bar ve pastanelerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.
Odak noktası müşteri memnuniyeti olan Homatex’ in amacı, her geçen gün değişen müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kalite ve fiyat politikası ile en iyi hizmeti vermek.

Homatex, fuarın yıldızı oldu
Bodrum'da bu yıl ilk defa düzenlenen BODEX 2016 Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı’na katılan Homatex, katılımcılardan, otellerden ve sektörden oldukça yoğun ilgi gördü ve önemli bağlantılar yaptı. Toplam 75  firmanın katıldığı fuara Bodrum’dan da 15 firma katıldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri