Hopi üye markaları arasına iki marka daha katıldı

23 Aralık 2015 Çarşamba

Alışverişin app’i Hopi’nin üye marka ağı yeni katılımlarla genişlemeye devam ediyor

hopi-uye-markalari-arasina-iki-marka-daha-katildi

Türkiye'nin ilk life-style konsept mağazası Bilstore ve dünyaca ünlü İngiliz giyim markası Fred Perry’de Hopi’ye katıldı. Hopi’liler kampanyalar kapsamında Bilstore’dan 50, Fred Perry’den 100 paracık kazanıyor.


Bilstore’da 250 TL ve üzeri alışverişe 50 paracık
Giyimden aksesuara, ayakkabıdan çantaya kadar birçok ünlü markanın seçilmiş ürünlerini mağazalarında buluşturan Bilstore’da yeni yıl alışverişleri Hopi ile avantaja dönüşüyor. Hopi Bilstore’a özel kampanyasıyla 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 paracık kazandırıyor.


Fred Perry’de 500 TL ve üzeri alışverişe 100 paracık
Dünyaca ünlü İngiliz tenisçinin kendi adını taşıyan markası Fred Perry’den alışveriş yapan Hopi’liler paracık kazanmanın ve katlayarak harcamanın keyfini çıkarıyor. T-shirtleri ve gömlekleri ile kadın erkek herkesin beğenisini kazanan Fred Perry’de yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerde Hopi’liler 100 paracık kazanıyor.


Akıllı telefonuna Hopi uygulamasını indiren herkesin yararlanabildiği Bilstore ve Fred Perry kampanyaları 31 Aralık gününe kadar devam edecek. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiler için Hopi’ye bakabilir ya da www.hopi.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri