Hopi’den öğretmen ve öğrencilere özel kampanya

27 Ağustos 2015 Perşembe

Hopi öğretmen ve öğrencilere özel, Bimeks’te geçerli Apple kampanyasıyla yeni eğitim döneminde herkesi iPad ve Macbook sahibi yapıyor

hopiden-ogretmen-ve-ogrencilere-ozel-kampanya

Hopi’li öğretmen ve öğrenciler Bimeks’te yapacakları iPad alışverişlerinde yüzde 10, Macbook alışverişlerinde yüzde 15 Paracık kazanıyor. Hopi’liler kazandıkları Paracık’ları Bimeks’teki alışverişlerinde 2 kat değerli harcayabiliyor.

Alışverişin yeni icadı Hopi, Bimeks’te geçerli Apple kampanyasıyla okula dönmeye hazırlanan öğretmen ve öğrencilerin yüzünü güldürüyor. Hopi’nin Apple kampanyası kapsamında Bimeks’ten iPad ve Macbook alanlar Paracık’ların sahibi oluyor. Öğretmen ve öğrenci kimliği gösterilerek yapılan alışverişlerde iPad alanlar değerinin yüzde 10’u, Macbook alanlar değerinin yüzde 15’i kadar Paracık kazanıyor. Hopi’nin Bimeks’te geçerli Apple kampanyası 17 Ekim’e kadar devam ediyor.


Bimeks’te 50 Paracık 100 TL oluyor
iPad ve Macbook alışverişlerinde Paracık kazanan Hopi’li öğretmen ve öğrenciler, Bimeks’te Paracık’larını 2 kat değerli harcayabiliyor. 100 ile 299 TL arasındaki alışverişlerde 10 Paracık, 300 ile 599 TL arasındaki alışverişlerde 25 Paracık, 600 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 Paracık 2 kat değerli kullanılıyor. Paracık’ların 2 kat değerli harcanabildiği kampanya 30 Eylül’e kadar devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri