Hopi’den Poi’yle önemli iş birliği

25 Şubat 2016 Perşembe

Alışverişin app’i Hopi beacon teknolojisiyle müşteri deneyimini eşsiz bir hale getiren Poi ile birlikte çalışmaya başladı

hopiden-poiyle-onemli-is-birligi

Nisan 2015’te “Herkesin bir Hopi’si var” diyerek alışveriş hayatına giren Hopi, kullanıcılarına sunduğu kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi ve hem kazandırıp hem katladığı Paracık’larla alışverişin vazgeçilmezi haline geldi.


Müşterilerin tercihlerini, beklentilerini ve yaşam tarzlarını anlayıp kişiselleştirilmiş kampanya ve teklifler sunan Hopi, kullanıcılarının alışveriş alışkanlıklarını sürekli analiz ederek her seferinde kullanıcısını daha iyi tanıyor ve kendini geliştiriyor. Bir başka ifadeyle bir kullanıcının bugün baktığı Hopi’siyle bir hafta sonra baktığı Hopi’si aynı olmuyor. İşte Poi burada devreye giriyor. Hopi, Poi beacon teknolojisini kullanıcıların mağazada vakit geçirdikleri bölümleri tanımlamak için kullanıyor. Poi ile birlikte Hopi, kullanıcının hangi reyonlarda “vakit geçirdiğini” anlayıp bu datayı anlamlandırıyor ve kullanıcılarını daha iyi tanıyor.


Hopi’nin üye sayısı altıncı ayının sonunda 2,5 milyona ulaştı. Her gün 10 – 15 bin üye Hopi’siyle alışveriş yapıyor. Herkesin en yakın alışveriş arkadaşı Hopi’nin, giyimden teknolojiye, seyahatten gıdaya birçok farklı sektörden 35 üye markası bulunuyor. Hopi üye markalarının 50 şehirdeki 625 mağazasında bulunan Poi beaconları Hopi’lileri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri