Huawei P10, Türkiye’de satışa çıktı

19 Nisan 2017 Çarşamba

Huawei’nin Leica işbirliği ile geliştirdiği mükemmel portre fotoğrafçılık özelliğine sahip son amiral gemisi P10 Türkiye’de satışa başladı

huawei-p10-turkiyede-satisa-cikti

Huawei P10 piyasaya sunulduğundan itibaren tüm dünyada yüksek bir satış ivmesi yakalarken, Türkiye’de de satışa sunuldu. Perakende satış fiyatı 3.599 TL olan Huawei’in yeni nesil akıllı cihazı P10 Türkiye’de, göz alıcı Mistik Gri ve Grafit Siyah renkleriyle satışta bulunuyor.

 

Huawei P10, fotoğrafçılık amacıyla kullanılabilecek en gelişmiş akıllı telefon

Leica ile birlikte geliştirilen yenilikçi ve stil sahibi Huawei P10, dünyanın renk konusunda önde gelen kanaat önderi kuruluşu Pantone Color Institute ile özel bir işbirliği yaptı. Bu işbirliği ile özgün hiper elmas kesim kasalar için özel olarak geliştirilmiş en son moda renklerle piyasaya sunuldu.

 

Süper Şarj da dahil olmak üzere son yenilikçi teknoloji ile donatılan Huawei P10, piyasada fotoğrafçılık amacıyla kullanılabilecek en gelişmiş akıllı telefon olma özelliği taşıyor.

 

Huawei P10 Anlaşmalı Satış Kanalları:

Media Markt,TeknoSa,Vatan, VodafoneGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri