İçecek markası devinde 3 önemli atama gerçekleşti

21 Mart 2017 Salı

Yerli sermayeli meyve suyu ve içecek markası Dimes’te 3 önemli görevde 3 yeni atama gerçekleşti

icecek-markasi-devinde-3-onemli-atama-gerceklesti

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu ve ülkemizin önde gelen içecek markası Dimes’in Satış Direktörlüğü görevine Selim Can Devrim, Pazarlama Direktörlüğüne Duygu Süleymanoğlu, İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Yelda Tavlan atandı. Dimes bünyesindeki üç üst düzey atama da şirket bünyesinden yapıldı.

 

Özgeçmişler:

 

Dimes Satış Direktörü Selim Can Devrim

DİMES Satış Direktörü olarak atanan Selim Can Devrim, Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde tamamladı. Profesyonel kariyerine Danone Türkiye bünyesinde 2006 yılında başlayan Devrim, pazarlama ve satış departmanlarında çeşitli görevler yürüttü.

 

2011 yılında Dimes’e katılan Devrim, Modern Kanal, Saha Satış Operasyonları ve Ticari Pazarlama Müdürlüğü gibi görevler üstlendi. Son olarak Türkiye Satış Müdürlüğü görevini yürüttü.

 

Evli ve 1 çocuk babası olan Devrim, İngilizce ve Fransızca biliyor. 

Dimes Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu

Dimes Pazarlama Direktörü olarak atanan Duygu Süleymanoğlu, lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladı. Fransa’nın Nice kentinde Sophia Antipolis Üniversitesi’nde de eğitim gördü. Profesyonel yaşamına, 2008 yılında Shaya Grubu bünyesinde başlayan Süleymanoğlu, kariyeri boyunca farklı ulusal ve uluslararası şirketlerde sorumluluk yüklendi.

 

Dimes bünyesine 2011 yılında Ürün Müdürü olarak katılan Duygu Süleymanoğlu, 2014 yılında Grup Ürün Müdürlüğü’ne getirildi. 2015 yılında Dimes Pazarlama Müdürü olarak atanan Süleymanoğlu, Dimes’in marka değerinin ve tüketicinin duygusal bağının daha da artması adına marka konumlaması, “Hayata Başka Bak’’ iletişimi, sürdürülebilirlik ve liderliklerin daha ileriye taşınması gibi stratejik öncelikli konulara odaklandı. Duygu Süleymanoğlu, 2017 yılı Mart ayı itibarıyla da Dimes Pazarlama Direktörü görevine atandı. Duygu Süleymanoğlu İngilizce ve Fransızca biliyor.

 Dimes İnsan Kaynakları Direktörü Yelda Tavlan

Dimes İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanan Yelda Tavlan, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Bölümü’nü birincilik derecesiyle bitirdi. Profesyonel yaşama Garanti Bankası bünyesinde adım atanTavlan, daha sonra gıda ve tüketim ürünleri sektörüne geçti, insan kaynakları alanında üst düzey yönetici olarak görev aldı.

 

2015 yılında İnsan Kaynakları Müdürü olarak Dimes’e katılan Yelda Tavlan, grup bünyesindeki tüm insan kaynakları sistem ve süreçlerinin oluşturulması, geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olarak yönetim görevi üstleniyor. Aynı zamanda, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından verilen ACC unvanına sahip ‘profesyonelkoç’tur.

 

Evli ve 1 çocuk annesi olan Tavlan, İngilizce biliyor.

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri