İlk Adana Demirspor Store'u açıldı

09 Şubat 2015 Pazartesi

Adana Demirspor Store, sadece ‘Hayatın Merkezi’ M1 Merkez Adana AVM’de hizmete geçti

ilk-adana-demirspor-storeu-acildi

Adananın köklü alışveriş ve yaşam merkezi yine çok anlamlı bir açılıma imza attı. Adanalıların çok sevdiği Adana Demirspor Kulübünün ‘ilk mağazası’ M1 Merkez Adana AVM’de hizmete açıldı.                  

Taraftarlar, Adanalılar ve isteyen herkes takım formalarının en son model forma ihtiyaçlarını M1 Merkez Adana AVM’deki Adana Demirspor Store’dan temin edebilecek. Ayrıca M1 Merkez Adana AVM’deki Adana Demirspor Mağazası, her yaştan taraftarın kulüple gönül bağını daha da güçlendiren bir misyona da sahip.

M1 Merkez Adana AVM’nin desteğiyle Adana Demirspor Kulüp Yönetimi kadın – erkek, genç, çocuk olmak üzere tüm taraftarlarla elele – gönül gönüle Adana Demirspor Store’u haftanın 7 gününde, saat 10.00 – 22.00 arasında “ Hayatın Merkezi”nde uğrak noktası yapmaya kararlı.

M1 Merkez Adana AVM müdürü Yalçın Öz, “Adanalıları Hayatın Merkezi’ndeki bu yepyeni açılımı, heyecanı paylaşmaya davet ediyoruz. Ayrıca, Adana Demirspor Store’daki son model takım formaları da  diğer spor malzemeleri gibi büyük beğeni topluyor”  diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri