İlk Kentcard sahibi ayrıcalıklar dünyasına adım attı

26 Şubat 2013 Salı

Konya’nın yeni çekim merkezi olan ve AVM mfi Partners tarafından yönetimi yapılan Kentplaza’nın ziyaretçilerine yeni fırsatlar, avantajlar ve sürprizler sunduğu Kentcard’a sahip olmak isteyen ilk isim Hidayet Kılınç, kartını Kentplaza Genel Müdürü Evren Kırcalı’dan aldı. Genel Müdür Kırcalı, ayrıcalıklar dünyasına adım atan Kılınç’a, Mayıs ayında yapılacak Mercedes B-180 çekilişi için de bol şans diledi

ilk-kentcard-sahibi-ayricaliklar-dunyasina-adim-atti

Kentcard sahipleri, Kentplaza’dan yapacakları her 75 TL’lik alışveriş için, bir adet Mercedes B-180 otomobil için çekiliş hakkı kazanacak. Mayıs ayında yapılacak çekilişle de kazanan talihli, otomobilinin anahtarını teslim alacak.

Kentcard’ın ayrıcalıkları bu kadarla sınırlı değil. Yıl içerisinde Kentplaza’da yapılacak birbirinden heyecanlı ve eğlenceli etkinliklere katılmak, hiç beklenmedik bir anda sürpriz hediyeler kazanmak Kentcard’la mümkün. Kentcard sahipleri, Kentplaza’dan yaptıkları tüm alışverişlerden puanlar kazanacak, biriktirdikleri puanlar sayesinde de çeşitli hediye ve fırsatlar elde edecek.

Konyalıların yaşamına yepyeni heyecanlar katacak olan Kentcard’a sahip olmak da çok kolay. Bunun için Kentplaza danışma bölümünden alınacak formu doldurmak yeterli. Formu dolduran ziyaretçiler, hiç beklemeden Kentcard ayrıcalıklarını doya doya yaşamaya başlayabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri