İlyas Yalçıntaş Bursalı severleriyle buluştu

13 Şubat 2017 Pazartesi

İncir ve İçimdeki Duman şarkıları dinlenme rekoru kıran İlyas Yalçıntaş, imza günlerine soluksuz devam ediyor

ilyas-yalcintas-bursali-severleriyle-bulustu

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen imza günü ve mini konserde sevenleriyle buluşan İlyas Yalçıntaş, 11 Şubat tarihinde Bursalı hayranlarıyla buluştu. İlyas Yalçıntaş'ın, Bursa Carrefour AVM'de düzenlenen imza günü büyük bir izdihama sahne oldu. 7'den 70'e İlyas Yalçıntaş hayranları sabahın erken saatlerinden itibaren  AVM önünde kuyruk oluşturdu. 

Bursa Carrefour AVM'yi hınca hınç dolduran İlyas Yalçıntaş sevenler, genç yıldızı alkış yağmuruna tuttu. Yılın en çok dinlenen şarkılarına imza atan İlyas Yalçıntaş, soruları da içtenlikle yanıtladı. Artık müzik dünyasının sosyal medya üzerindeki beğenilerle döndüğünü söyleyen İlyas Yalçıntaş: “90'lardaki starlar başkaydı. Mesela müzik dünyasına bir Tarkan daha gelmez.” dedi.

 

X Factor yarışmasında seslendirdiği şarkıyla adını duyuran İlyas Yalçıntaş: “Müzik yarışmalarına katılanlar o anda ünlü oluyorlar. Yarışma bittikten sonra yok oluyorlar. Ben gittiğim yarışmada kendimle yarıştım. Çok çalıştım ve çalışmaya da devam ediyorum.” diye konuştu.

 

Sevenlerine en zaman en iyi şarkıları yapmak için uğraştığını söyleyen Yalçıntaş: “Beni dinleyen, seven de var, beğenmeyin sesimi bayık bulan da var.” itirafında bulundu. Özellikle genç kız hayranlarından büyük ilgi gören ve öpücük yağmuruna tutulan Yalçıntaş, bol bol imza dağıtıp selfie yaptı. Bursa Carrefour AVM Müdürü Ahmet Sert de İlyas Yalçıntaş ve organizasyon ekibine teşekkürlerini sundu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri