İlyas Yalçıntaş omurilik felçlileri için sahneye çıktı

28 Nisan 2017 Cuma

Pop müziğin yıldızı İlyas Yalçıntaş, önceki akşam Omurilik Felçlileri Derneği yararına Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde sahneye çıktı

ilyas-yalcintas-omurilik-felclileri-icin-sahneye-cikti

Büyük ilgi gören konserde en sevilen şarkılarını seslendiren İlyas Yalçıntaş, kendisini şöhrete ulaştıran “İncir” şarkısını yoğun istek üzerine 3 kez seslendirdi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yalçıntaş: “Benim için çok önemli bir gece. Buradan elde edilecek gelir, omurilik felçlilerine aktarılacak. Bu nedenle çok mutluyum. Çok güzel bir atmosfer çok, çok keyifli bir gece.” dedi.

 

Yeni projelerinden de bahseden İlyas Yalçıntaş: “Önümüzdeki hafta yeni şarkım çıkıyor. Klip çekimi yapacağız ve ardından sevenlerimle buluşacak. Elektronik alt yapısını olan bomba gibi bir şarkı geliyor. İmza günleri ve konserler yoğun bir şekilde devam edecek.” diye konuştu.

 

2 saat süren konserde İlyas Yalçıntaş'a İncir şarkısında omurilik felçli dansçılar ve manken Ebru Şallı da danslarıyla eşlik etti. İlyas Yalçıntaş'a gecenin sonunda teşekkür plaketi takdim edildi. Geceden elde edilen gelir, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi engelliler için kurulan Hüsnü Ayık Bakım Merkezi'ne bağışlandı.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri