İmer Özer PL Zirvesi için teşekkür etti!

30 Ekim 2017 Pazartesi

Geçtiğimiz günlerde 3’üncüsü gerçekleşen Private Label Zirvesi, Kurtköy Crowne Plaza’da yoğun katılımla gerçekleşti. PLAT Dernek Başkanı İmer Özer’in neredeyse tüm katılımcılarla özel olarak ilgilendiği zirveye ilgi oldukça yoğun ve sevindiriciydi. İmer Özer, bu ilgi için tüm paydaşlara teşekkür metni yayınladı

imer-ozer-pl-zirvesi-icin-tesekkur-etti

LAT Dernek Başkanı İmer Özer’in yayınladığı teşekkür metni şöyle:

“Sektörümüzün bugüne kadar belki de en kalabalık şekilde bir araya geldiği 3. private label zirvesi’ne katılım gösteren üyelerimize, yerel ve ulusal zincir mağazalara, üreticiler ve sağlayıcılarımıza, yani tüm paydaşlarımıza göstermiş oldukları katılımdan ötürü şahsım ve yönetim kurulum adına çok çok teşekkür ederim.

 

Rekabetin; rakibi, üreticiyi ve en önemlisi ürünü öldürmemesine gün boyu herkes tarafından önemle değinilmesi ve bu süreçte sadece fiyat konusunda takılı kalmayarak katma değer kazandırdığımız ürünler ile devam edebileceğimizi gördük. Pazarlamaya gün boyu yapılan vurgu ile en azından ileriye doğru atacağımız adımlar için bir nebze olsun akıllarda yer edebildiysek ne ala.

 

3. private label zirvesinin en büyük çıktısı olarak da “birlikte daha güçlü..!” olduğumuzu bir defa önce kendimize, sonra da sektörümüzü takip eden herkese tekrar göstermiş olduk.

 

Önümüzdeki sene yine yeniden beraber olmak dileğiyle.

 

Saygılarımla.

M.İmer ÖZER

PLAT Yönetim Kurulu Başkanı"


Gerçekleşen etkinlikle ilgili olarak görsel ve detaylı bilgiye fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz: 

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri