İmza gününe geç kalan Gülben Ergen kendine ceza verdi

24 Kasım 2015 Salı

Gülben Ergen, Banu Noyan organizasyonuyla Türkiye'yi dolaşmaya devam ediyor

imza-gunune-gec-kalan-gulben-ergen-kendine-ceza-verdi

Yeni albümü Kalbimi Koydum'un tanıtımı kapsamında önceki gün Bursa Anatolium AVM'de hayranlarıyla buluşan Gülben Ergen, hava muhalefeti nedeniyle 45 dakika geç kalınca sevenlerinden kendisini cezalandırmasını istedi. Ardından da kendisine tek ayak üzerinde durma cezası verdi. Saat 15.00'de başlaması gereken imza gününe 15.45'de gelen Ergen, yolda da Twitter'dan mesaj atarak bekleyen herkesten özür diledi.


Ardından da: “Biliyorum çok geç kaldım. Olacak şey değil, haklısınız. Nasıl gönlümüzü alacağım. Hadi beni cezalandırın. Bakın tek ayaküstünde duruyorum.” diyerek hayranlarının gönlünü almaya çalıştı. Sanatçıyı bekleyen hayranları dakikalarca AVM'yi Gülben Ergen sloganlarıyla inletti. Kendini affettirmek için 1 saat değil iki saat kalacağını söyleyen Ergen, dediğini yaptı ve AVM'yi dolduran binlerce hayranına tek tek imza vererek rekor kırdı.


Önce yeni şarkısı Kalbimi Koydum'u ardından da unutulmaz şarkısı Kandıramazsın Beni'yi binlerce kişilik koro eşliğinde seslendirdi. İmza için sırada bekleyenler arasında bayılanlar oldu. Gülben Ergen bir ara izdiham nedeniyle yaşanan karmaşaya bizzat müdahale ederek hayranlarıyla tek tek ilgilendi. Bir hayranı sanatçıya kara kalem Portresini hediye ederken Bursa Anatolium AVM Müdürü Bekir Burak Uçar ve Halkla İlişkiler Müdüresi Duygu Özer, Gülben Ergen adına diktikleri ağaç sertifikalarını sanatçıya hediye etti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri