İncesaz Forum Kayseri’de

28 Haziran 2016 Salı

Forum Kayseri ramazanda İncesaz müzik grubunu terasında ağırlıyor. Geleneksel Türk müziğini modern tınılar ile yorumlayan grup, 2 Temmuz’da Kayserililere müzik ziyafeti yaşatacak

incesaz-forum-kayseride


Kayseri’nin gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri, 11 ayın sultanı ramazan ayında gerek yaptıkları dizi müzikleri gerekse albüm çalışmaları ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan İncesaz müzik grubunu ağırlayacak. 2 Temmuz Cumartesi saat 18.00’de yapılacak ücretsiz konserde İncesaz, sevilen parçalarını Kayserililer için seslendirecek.


Tanbur, kanun, kemençe gibi geleneksel sazları kullanarak, çağdaş tınılar, armoniler ve düzenlemeler ile klasik Türk müziğini yeniden yorumlayan ve yeni bir yaklaşım getiren grup, özellikle İkinci Bahar, Ekmek Teknesi, Çınaraltı, Sev Kardeşim gibi ünlü dizilere yaptıkları müziklerle tanınıyor.


Muhteşem Erciyes manzarası konsere eşlik edecek
İncesaz konseri Forum Kayseri’nin terasında yapılacak. İlk kez bir etkinlik için terasını açacak olan Forum Kayseri’deki konsere görkemli Erciyes Dağı da eşlik edecek, dinleyiciler manzara eşliğinde konseri izleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri