İnci Deri’de üst düzey oyuncu değişikliği

14 Eylül 2015 Pazartesi

İnci Deri CMO’su Zeynep Çalıştıran, Eylül itibarıyle görevine İnci Deri Chief Commercial Officer (CCO) - Tüm Ticari Faaliyetlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam edecek

inci-deride-ust-duzey-oyuncu-degisikligi

İnci Deri, Zeynep Çalıştıran’ın Eylül ayından itibaren görevine, İnci Deri CCO - Tüm Ticari Faaliyetlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam edeceğini duyurdu.

2012 yılında İnci Deri’ye markanın Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak katılan Zeynep Çalıştıran; Eylül 2013 tarihinden beri İnci Deri CMO’su olarak görev yapıyordu.

Zeynep Çalıştıran; yeni göreviyle birlikte İnci Deri’nin Tasarım, Tedarik ve Ürün Yönetimi, Pazarlama ve iletişim, Satış, ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Departmanlar’ının koordinasyon ve yönetiminden sorumlu olacak.

1998 yılında Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi’nden mezun olan Zeynep Çalıştıran; 1998-1999 yılları arasında Marmara Üniveristesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans programını tamamladı. İş hayatına Green Active PR ajansında başlayan Çalıştıran, sırasıyla Alesta Halkla İlişkiler ve Bersay İletişim Danışmanlığı’nda farklı pozisyonlarda görev yaptıktan sonra Temmuz 2012’de İnci Deri'de Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak göreve başladı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri