İndirim festivali başlıyor

18 Eylül 2013 Çarşamba

NeoFest, 20–22 Eylül günleri arasında indirimler, açık arttırma, konser, karnaval grupları ve eğlence etkinlikleriyle başlıyor

indirim-festivali-basliyor

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan Eskişehir’in İndirim Festivali Neofest, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ve NeoPlus Outlet işbirliğiyle üç gün sürecek.

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkez’inde, NeoPazar’da markaların özel indirimleri yer alacak. Satıyorum Sattım’la 1 TL’den başlayacak açık arttırma düzenlenecek. Üç gün boyunca NeoPlus Outlet mağazalarından yapılacak 50 TL’lik alışverişle etkinliğe katılım hakkı kazanılıyor. Bunun yanı sıra Iphoneler, İpad’ler, televizyonlar, bulaşık makineleri ve birçok ürün için NeoPlus’ta indirim olacak.

NeoFes’te üç gün boyunca canlı heykel performanslarından çocuk etkinliklerine, 21 Eylül Cumartesi gerçekleştirilecek Karnaval ekip gösterilerinden, 21- 22 Eylül’de Sahaja Yoga Medidasyon tarafından gerçekleştirilecek Hint Kınası etkinliğine ve Anadolu Üniversitesi Mimarlık Moda Tasarım Bölümü tarafından verilecek Stil Danışmanlığına kadar birçok etkinlik yer alıyor.

İndirim Festivalinin son günündeyse Ferhat Göçer ziyaretçilerle buluşuyor. Tepebaşı Belediyesi’nin bu yıl 7’ncisini düzenlediği Uluslar arası Pişmiş Toprak Sempozyumu ve NeoFest kapsamında kapanış konserini gerçekleştirecek olan ünlü sanatçı Ferhat Göçer 22 Eylül Pazar saat 20.00’de NeoPlus Outlet açık otopark alanında konser verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri