İnegöl AVM, 23 Nisan’da miniklere teslim edildi

25 Nisan 2014 Cuma

İnegöl AVM’nin 23 Nisan’da etkinliklerine sevilen bir ritüel ekledi. 23 Nisan’da İnegöl AVM yönetiminin başına minikler geçti ve 23 Nisan çocuk panayırında çocuklar doyasıya eğlendi

inegol-avm-23-nisanda-miniklere-teslim-edildi

İnegöl AVM 23 Nisan’da miniklerin yüzünü güldürecek bir dizi etkinlik hazırladı. Bunlardan bir tanesi de 23 Nisan’larda ülkemizde bir ritüel haline gelen yönetime çocukların geçmesi etkinliği oldu. Ticaret ve Sanayi Odası Orta Okulu 6’ncı sınıf öğrencisi Büşra Taşdemir İnegöl AVM Müdürü Durmuş Çakır’ın koltuğuna geçti.

Türkiye çocuklarının ve misafir gelen çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan küçük müdür Büşra: “Çocuklar için alışveriş merkezimizde çok güzel oyun alanlarımız, oyuncaklarımız hizmette. Sadece çocuklarımız için değil 7’den 70’e herkese hitap ediyoruz. Gerek kampanyalarımızla gerek etkinliklerimizle hizmetinizdeyiz” dedi.

Bu etkinliğin yanı sıra 23 Nisan’da 14.00-18.00 saatleri arasında İnegöl AVM’ye uğrayanlar bir panayırla karşılaştılar. Mini golf, şime dart ve birbirinden eğlenceli geleneksel çocuk oyunlarıyla minkler gönüllerince eğlendi. Atatürk’ün armağanı olan, minikler için bu özel günü tüm coşkusuyla kutlayan İnegöl AVM 23 Nisan’de çocukları mutlu etmeyi başardı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri