İnegöl AVM 3 yaşında

20 Haziran 2014 Cuma

Geride bıraktığı 2 yılda İnegöl AVM ziyaretçileri başta olmak üzere tüm İnegöl halkının sosyal yaşamına renk katan İnegöl Alışveriş Merkezi, 3’üncü yıl kutlamalarına devam ediyor

inegol-avm-3-yasinda

Açıldığı günden itibaren, sürekli gelişim ve değişimle yaşamlara renk katmayı bir ilke haline getiren İnegöl Alışveriş Merkezi, 3’üncü yaşında da bu ilkesinden vazgeçmeden İnegöllülerin yaşamlarına dokunmaya, neşe katmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftasonu İnegöl AVM’de gerçekleşen karnaval, renkli katılımcıları ve özel gösteri ekibiyle neşeli anlara ve birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. İnegöl Heykel meydanı’nda başlayan gösteriler kortej eşliğinde ve İnegöl halkının da katılımıyla İnegöl AVM’de devam etti.

Bir diğer kutlama etkinliği ise geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bisiklet korteji oldu. İnegöl, Yenişehir ve İznik’te 15 kişiden oluşan bir bisiklet korteji dolaşarak İnegöl AVM’nin 3’üncü yıl coşkusunu sokaklara taşıdı. Yine 3’üncü yıla özel tam 333 hediye dağıtıldı. Birbirinden farklı 333 hediyenin bulunduğu kampanyada bisikletten süpürgeye, buzdolabından sevimli peluşlara kadar oldukça geniş bir yelpazede birçok hediye 100 TL’lik alışveriş yapan İnegöl AVM ziyaretçileri ile buluştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri