İnegöl AVM sevgilileri unutmadı

17 Şubat 2015 Salı

İnegöl AVM, sevenleri unutmadı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde tüm ziyaretçilerini aşka davet etti. Aşkın ve tutkunun dansı olan tango gösterisi ve salsa gösterileri aşk şarkılarından oluşan canlı müzik dinletisinin yanında sevgilisine 75 TL’lik hediye alanlara İnegöl AVM’de bir hediye etti

inegol-avm-sevgilileri-unutmadi

İnegöl AVM, sevenleri unutmadı ve 14 Şubat Sevgililer Günü’nde tüm ziyaretçilerini aşka davet etti.  Gün boyunca planlanan aktivitelerle ve kampanyalarla İnegöl AVM’de sevgililer günü de bir başka geçti. Hem etkinlikler hem kampanyalar İnegöl AVM ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.

İnegöl AVM’de aşk başkadır
İnegöl AVM, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı muhteşem etkinliklerle romantik bir güne imza attı. 12.00’da başlayan “Balonları Patlat Hediyeyi Kap” kampanyası ile 75 TL’lik sevgilisine hediye alanlar sahneye gelip özel hazırlanan panodan kalp balonların birini patlatıp hediye kazandı.
18.00’da ve 19.30 gerçekleştirilen aşkın dansı olarak bilinen tango gösterisi ve salsa gösterileri de izleyenleri büyüledi.

14 Şubat akşamı aşk şarkılarından oluşan muhteşem bir canlı müzik etkinliği katılımcılara romantik saatler yaşattı. 14 Şubat Sevgililer gününü unutulmaz kılan etkinlikler ile İnegöl AVM sevenleri bir araya getirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri