İnegöl AVM yeni yıla birkaç gün kala eğlendirdi

30 Aralık 2015 Çarşamba

İnegöl AVM hafta sonu ziyaretçilerinin yüzünü güldürdü. Dolu dolu her yaşa hitap eden etkinlikleriyle İnegöl AVM bir yılı daha geride bıraktı. Cumartesi günü Kazı-Kazan Kampanyası açılışı, çocuk atölyesi olan Yılbaşı Şapkası Atölyesi ve akşam ise Kış Gecesinde İnegöl AVM ziyaretçileri unutamayacakları bir gün yaşadı. Pazar günü ise İnegöl AVM Alice Harikalar Diyarı canlı heykellerini pandomim ve tahtabacağı misafir etti

inegol-avm-yeni-yila-birkac-gun-kala-eglendirdi

  Cumartesi gününü dolu dolu geçiren İnegöl AVM Kazı-Kazan Kampanyası ile güne başladı. Sahnede dekoru ile birlikte müşterilerine keyifli ve heyecanlı dakikalar yaratan İnegöl AVM 100 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler birbirinden değerli hediyeler kazandı. Gün devamında ise çocuk atölyesinde çocuklar yılbaşı şapkası yaptı ve balon dağıtımı ile çocukların yüzü güldü.


Cumartesi akşamı ise saat 19.00’da başlayan kış gecesinde muhteşem anlara şahit oldu. Trio ekibi sahnede performans sergilerken etrafta yakılan varillerle ziyaretçiler hem ısındılar hem renkli görüntüler meydana geldi. Yine kış gecesi konseptinde kestane, patlamış mısır, boza, sahlep, simit ile geleneksel kış geceleri anımsatıldı. Yine canlı müzik ekibine eşlik eden Tango gösterisiyle de izleyenleri büyüledi.


Pazar günü etkinliklere devam edildi. İnegöl AVM ziyaretçileri Alice Harikalar Diyarı canlı heykelleri ile bol bol fotoğraf çektirdikten sonra pantomim gösterisini izledi. Tahta bacak ile keyifli anlar yaşarken fotoğraf çektirmeyi de unutmadılar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri