İnegöl AVM’de açık artırma ile kazanma zamanı

13 Haziran 2014 Cuma

İnegöl AVM, 3’üncü yılında kazandırmaya devam ediyor. 3’üncü yıl etkinlikleri kapsamında birbirinden güzel ve farklı etkinlikler hazırlayan İnegöl AVM’nin kendine özel parası olan Trend paraları biriktirenlere de özel bir sürprizi var

inegol-avmde-acik-artirma-ile-kazanma-zamani

Kurulduğu günden itibaren hiçbir özel günü atlamadan İnegöllülerin sosyal yaşamına renk katan İnegöl AVM, 3’üncü yılında da sürprizler ve etkinliklerle ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor.

6-21 Haziran günleri arasında yaptığı alışveriş kadar İnegöl AVM’nin özel basılan Trend paralarını toplayan ziyaretçiler, 22 Haziran günü saat 17.00’da, topladıkları Trend paralarla açık artırmaya katılıp buzdolabı, elektrikli süpürge, iPad, bisiklet gibi birbirinden farklı ve özel hediyeler için kazandıkları trend paralar ile teklif verip satın alabilecekler. Trend paraları biriktiren ziyaretçiler 22 Haziran Pazar günü yapılacak aktivitede hem eğlenecek hem de birbirinden güzel hediyelere sahip olabilecekler.

İnegöl AVM, 3’üncü yılında da sürprizler ve özel etkinliklerle, ziyaretçilerinin ve İnegöl sakinlerinin yaşamlarına renk katmaya ve onları mutlu etmeye devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri