İnegöl AVM’de alışverişin 40 yıl hatırı var

09 Temmuz 2015 Perşembe

İnegöl AVM, alışverişi keyfe dönüştürdüğü aktivitelere devam ediyor. İnegöl AVM’den 150 TL’lik alışveriş yapanlar kazanıyor

inegol-avmde-alisverisin-40-yil-hatiri-var

İnegöl AVM alışverişi keyfe dönüştürmeye devam ediyor. Yapılan her 150 TL ve üzeri alışverişe 2’li otantik fincan seti hediye ediyor.

Mayıs ayında plaj havlusu, Sevgililer Günü’ne özel tasarımlı çay seti, okulların açılış döneminde okul seti, bahar başlangıcında şemsiye gibi her özel dönemi takip ederek sürekli hediyeler veren İnegöl AVM, yine ramazan ayına özel bir hediye ile ziyaretçilerini mutlu etmeye devam ediyor.

İnegöl AVM,  bu kez de geleneğimizde önemli bir yere sahip olan özel Türk kahvesi fincanları ile ziyaretçilerine muhteşem bir armağan veriyor.  150 TL ve üzeri İnegöl AVM’de bayram alışverişi yapanlar otantik fincanlarda kahve keyfi yapabilecekleri özel fincan setini kazanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri