İnegöl AVM’de hafta sonları çok eğlenceli

09 Kasım 2015 Pazartesi

Merakla beklenen ve çok sevilen çizgi film karakteri Caillou ve arkadaşları İnegöl AVM sahnesinde büyük ilgiyle izlendi

inegol-avmde-hafta-sonlari-cok-eglenceli

Açıldığı günden bu yana çocuklar için hem eğiti hem öğretici hem de eğlenceli birçok aktivite düzenleyen İnegöl AVM bir kez daha Caillou ve arkadaşlarını İnegöl AVM’de sevenleriyle buluşturdu. Çocukların merakla beklediği Caillou ve arkadaşları İnegöl AVM sahnesinde yaptıkları gösteride büyük ilgi topladı.


Caillou saat 14.00’dan 18.00’a kadar çocuklarla beraberdi. Müzikli tiyatrosu, fotoğraf çekimi, atölye çalışması ve çocuklar için düzenledikleri yarışmalarla hem çocuklarımız hem aileleri keyifli bir hafta sonu geçirdi. Yine Cumartesi günü saat 15.00’da fastfood katında gerçekleştirilen Nasrettin Hoca Müzikal kukla oyununda ise minikler keyifli vakit geçirdi.


İnegöl AVM hafta sonu ekinliklerine Caillou ile renkli bir anı bırakırken güzel etkinliklerine kaldığı yerden devam edecek. Bu hafta sonu yine aynı saatte 15.00’da çocuklar için Cumartesi günü Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler drama oyunuyla, Pazar günü ise yine aynı saatte Pasta atölyesiyle ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri