İnegöl AVM’de minikler podyuma çıktı

12 Haziran 2015 Cuma

İnegöl AVM, 10 Haziran Salı akşamı Deha Kids Anaokulu işbirliğiyle yalnızca miniklerin yer aldığı özel bir defile düzenledi. Alışveriş Merkezi üst katında büyük podyumda minikler 19.30 başlayan defilede boy gösterdi

inegol-avmde-minikler-podyuma-cikti

Hem ayakkabıda hem tekstilde YKM, LCW mağazaları ilkbahar-yaz koleksiyonlarını sergiledi. Yine tekstilde Aziz Bebe, Kanz, Koton, U.S Polo, mağazaları; ayakkabıda Flo, Deichmann, Eren Ortopedi, Arow markalarının rengarenk, cıvıl cıvıl ilkbahar-yaz koleksiyonları tanıtıldı.

2-10 yaş arası 42 erkek çocuğu 42 kız çocuğu olmak üzere toplamda 84 çocuk podyumda boy gösterdi. Sahnede show yapmaları, sahneden koşarak kaçmaları, utanmaları gibi  miniklerin sevimli tavırları aileler ve izleyenler tarafından ilgiyle karşılandı. Defile sonunda onuncu yıl marşı eşliğinde hep birlikte sahneye çıkan minikler, hep birlikte marş eşliğinde gösteri yaptı. Tüm çocuklara katılımlarından dolayı hediyeler ve plaketler takdim edildi.

AVM Müdürü Mehmet Nergiz, çocuk defilesi ile ilgili olarak “İnegöl AVM 4 yıl boyunca  7’den 70’e tüm ziyaretçilerini kucaklayan bir anlayışla hizmet vermiştir. Ziyaretçileri için düzenlediği konserler, tiyatrolar, çocuk aktiviteleri, büyük kampanyalar, sürprizler, sosyal sorumluluk projeleri ve tüm özel günler için gerçekleşen etkinleri ile İnegöl’de sosyal bir hayat yaratma gayesini korumuş ve her gününü dolu dolu geçirmiştir. Özellikle oyun çağındaki çocukların sosyal ve duygusal gelişimleri için gerekli olan aktiviteleri düzenli olarak her hafta sonu planlayan İnegöl AVM çocuklar için  sıcak bir yuvaya dönüşmüştür. Bu defile ile 84 tane çocuğumuzu bugün burada kendilerine olan özgüvenlerini göstermelerini sağlamak  ve onlara tatlı bir hatıra bırakmak amaçlarımız arasındadır. Bu güzel defilede emeği geçen tüm miniklere ve ailelerine teşekkür ederiz.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri