İnegöl AVM’de rekorlar alt üst oldu

20 Ağustos 2015 Perşembe

5’inci yılı içerisinde olan İnegöl’ün Alışveriş ve Yaşam Merkezi İnegöl AVM, Temmuz ciro performansına göre son 49 ayın en iyi cirosunu yaparak rekor kıran 22 kiracısını tebrik edip ödüllendirdi

inegol-avmde-rekorlar-alt-ust-oldu

Açıldığı günden bu yana 80 seçkin markası, kampanyaları, etkinlikleri, eğlence ve yaşam alanlarıyla hizmet veren İnegöl Alışveriş Merkezi her geçen gün biraz daha büyüyor. Farklı mimarisi, açık konsepti ile Eskişehir- Bursa karayolu üzerinde konumlandırılan şehre yürüme mesafesinde ziyaretçilerin kolay ulaşabildiği İnegöl Alışveriş Merkezi, şehrin ve çevre ilçelerin yaşam merkezi konumunda.

İnegöl Alışveriş Merkezi Yönetimi Temmuz ayında yapılan analizlere göre 49 ayın en iyi cirolarını yapan 22 mağazayı tebrik edip ödüllendirerek mağaza personelinin de yüzünü güldürdü. LCW, Defacto, YKM, Flo, Deichmann, Sarar, DS Damat, Penti, Watsons, Burger King,Popeyes,Tekzen,Colin’s,U.S Polo, Rossmann ciro rekoru kıran markalar arasında yer almakta.

Alışveriş Merkezi Müdürü Mehmet Nergiz: “İnegöl Alışveriş Merkezi 270 bin nüfuslu, Türkiye’nin 17’nci büyük ekonomisine sahip Bursa’nın ve bölgenin üretim üstü olan İnegöl’ün ilk ve tek alışveriş merkezidir. Alışveriş Merkezimizi ortalamada her ay 600-700 bin kişi ziyaret ediyor. Bayram alışverişinin de olduğu Temmuz ayında İnegöl’ün alışveriş potansiyelini bir kez daha gözlemlemiş olduk. Birçok mağazamız ciro rekoru kırdı ve birçok kategoride başarılar elde etti. İnegöl Alışveriş Merkezi’nin bu potansiyel ile çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Özverili çalışmalarıyla rekorlarda büyük pay sahibi olan Mağaza personellerine teşekkürlerimi iletiyorum ” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri