İnegöl AVM’den 4’üncü yılına özel 444 hediye

18 Haziran 2015 Perşembe

4 yıldır İnegöl’ün alışveriş ve yaşam merkezi konumunda olan İnegöl AVM 4’üncü yılını dolu dolu kutluyor. AVM, 4’üncü yılını 444 hediye kampanyası, Tuğba Özerk konseri ve Rengarenk Karnaval ile kutladı

inegol-avmden-4uncu-yilina-ozel-444-hediye

Kırcalı Yapı tarafından inşa edilen İnegöl Alışveriş Merkezi 2011 yılının Haziran ayında ziyaretçilerine kapılarını açtı. 4 yıl içerisinde ilçeye ve bölgeye birçok yenilik ve alışkanlıklar kazandıran İnegöl AVM sosyal anlamda kafeleri ve restoranları İnegöl’deki tek sineması, yine İnegöl’deki ilk ve tek Bowling salonu ve çocuk eğlence alanlarıyla hizmet veriyor. İnegöl AVM’de düzenlenen aktiviteler ve kampanyalar sayesinde de İnegöl AVM ziyaretçileri hem yaptıkları alışverişler karşılığında hediyeler kazanıyor hem de keyifli zaman geçiriyor.

İnegöl AVM 4 yıl içerisinde Audi A3, 2 Nissan Juke, Volvo S60 araba kampanyaları düzenledi. Bir dönem puan kampanyasıyla ziyaretçilerine hediyeler kazandırdı, bu yıl “Ayın Mutluluk Hediyesi” kapsamında her ay ayın 15 günü polar battaniye, fincan seti, ev botu, el valizi gibi alışveriş karşılığı hediyeler verdi. Her hafta sonu çocuk atölyeleriyle çocukların duygusal ve zihinsel gelişimine katkıda bulunacak temada aktiviteler, ayda iki kez çocuklarında katıldığı Maskot Show, Çocuk Tiyatrosu, Kukla gösterisi gibi interaktif etkinlikler yapıldı. Her özel günde günün anlam ve önemine uyacak aktiviteler düzenlendi. İnegöl AVM ziyaretçileri alışveriş merkezinde hem uzun hem de keyifli vakit geçiriyor ve alışveriş merkezinden mutlu ayrılıyor.

4 yılı gerek aktiviteleri, gerek düzenlediği kampanyaları, marka karmasıyla dolu dolu geçiren İnegöl AVM 4’üncü yılını da dolu dolu kutluyor. 4’üncü yılında ziyaretçileri için birbirinden özel sürprizler hazırlayan İnegöl AVM 4’üncü yıl kutlamaları kapsamında 444 hediye kampanyasında çarkıfeleği çeviren herkese birbirinden güzel hediyeler verdi.

13 Haziran Cumartesi günü ise saat 15.30’da İnegöl AVM sahnesinde Tuğba Özerk sevilen şarkılarını seslendirdi. Hayranlarıyla buluşan Tuğba Özerk şarkılarının ardından hayranlarına bol bol imza dağıtıp fotoğraf çektirdi.

Haziran ayını kutlamalar ve sürprizler eşliğinde geçiren İnegöl AVM, 14 Haziran Pazar günü gerçekleştirdiği karnaval ile caddelerde sokaklarda İnegöllülerle buluşarak rengarenk karnaval yürüyüşüyle tüm dikkatleri topladı. Bando eşliğindeki jonglör, tahtabacak ve karnaval ekibi eğlenceli gösterilerle renkli sahneler yarattı. İnegöl AVM 4’üncü yıla özel promosyonlarıyla da etkinliğe katılan ziyaretçilerin eğlencelerine eğlence kattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri