İnegöl AVM’den her hafta bir etkinlik

26 Eylül 2012 Çarşamba

İnegöl’ün tek, Türkiye’nin en geniş meydanına sahip AVM’si olan İnegöl AVM’de etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

inegol-avmden-her-hafta-bir-etkinlik

İnegöl AVM, “Eski arabalar ile zamanda yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?” adlı  Klasik Arabalar sergisiyle İnegöl halkına nostaljik anlar yaşattı. Bursa Klasik Otomobilciler Derneği işbirliği ile estetik tasarımları, kullanıldıkları yılları anlatan tarzlarıyla pek çok kişinin tutkusu olan klasik otomobiller İnegöl AVM’de sergilendi. Ziyaretçiler  1929 Model Ford A’dan 1977 model Mustang’e kadar geniş bir yelpazede toplam 19 adet klasik otomobili yakından görme şansı buldu.

Hem eğlence hem yemek
Toplam da 50 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilere anında 1 fast food menüsü ve 1 eğlence bileti hediye kampanyası gerçekleştirildi.  Büyük ilgi gören kampanya, ciro artışlarına da katkıda bulundu.

Kim masal kahramanı olmak ister?
Geçtiğimiz günlerde çocuklar için drama etkinliği yapıldı. Aileleriyle birlikte katıldıkları etkinlikte çocuklar keyifli saatler geçirdi. AVM’ye ziyarete gelen çocuklar hayallerindeki masal kahramanlarını canlandırdığı  müzikli drama etkinliğiyle birlikte, maske atölye çalışmasıyla da kendi maskelerini yapma imkanı buldular. Külkedisi, Uyuyan Güzel, Keloğlan ve Nasreddin Hoca masallarından seçmeler yapıldı. Farklı kahramanları anlatan kostümlerse hem oyuna katılan hem de seyreden çocukların ilgi odağı oldu. 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri