İnegöl AVM’nin 5’inci yılı festival havasında kutlandı

15 Haziran 2016 Çarşamba

İnegöl AVM 5’inci yılına coşkuyla girdi. 5’inci yıla özel 16.00’da başlayan 5’inci yıl festivali ile coşku ve eğlence dolu bir gün geçirdi. Ayrıca 5’inci yıla özel 555 hediye kampanyası ve Mercedes CLA 200 Çekiliş kampanyası da başladı

inegol-avmnin-5inci-yili-festival-havasinda-kutlandi

4 Haziran 2011 yılında itibaren bugüne ziyaretçilerine hizmet vermeye başlayan İnegöl AVM, 5 yıldır  farklı mimarisi ve sokaklarıyla açık konsepti ve marka karmasıyla aynı zamanda her hafta sonu farklı etkinlikleriyle ve kampanyalarıyla daima en iyi hizmeti sağlıyor. İnegöl’ün alışveriş ve yaşam merkezi konumunda olan, İnegöl’ün tek sinemasına ve tek bowling salonuna sahip olmakla beraber çeşitli çocuk oyun alanlarıyla da farkını gösteriyor. Her özel günü atlamadan etkinlikler düzenleyen İnegöl AVM 5. Yıl kutlamaları için en eğlenceli etkinliklerini hazırladı. 5 yıl içinde ziyaretçilerini birçok yeni markayla buluşturan İnegöl AVM, 2015 yılında da yepyeni markaları bünyesine kattı. Mado, Simit Sarayı, E-bebek, Estetik İnternational, Atasun Optik, GYMfit, Ops Play,İnci,LTB,Roma Kuaför  gibi birçok önemli marka artık İnegöl AVM’de! Aynı zamanda 5 yıldır daima büyümeyi hedef alan İnegöl AVM bünyesindeki markalarıyla da büyüdü. Mavi, Defacto, Flo büyürken yepyeni sürpriz markalarla 5’inci yılında ziyaretçilerine en iyi hizmet vermeye devam edecek!


Sabah kahvaltısı ile kutlamalara başlayan İnegöl AVM, İnegöl basını ile enfes bir kahvaltı yaptı. İnegöl AVM’nin 5’inci yıl konuşmasını yapan Pazarlama Müdürü Mine Ay: “16.00’da başlayıp 21.30’a kadar süren 15 kişilik Venedik korteji, jonklör, tahtabacak, canlı heykeller ve sokak çalgıcıları festival coşkusuyla İnegöl AVM 5’inci yaşını kutladı! İnegöl AVM’nin her köşesinde ayrı bir festival havasıyla tüm gün ziyaretçileriyle beraber sevincini paylaştı. Aynı zamanda tüm gün ziyaretçilerine özel yaptırılan birçok sürpriz hediye ile ziyaretçilerin yüzünü güldürdü. İnegöl AVM 5’inci yıl fotoğraf hatırası etkinliğinde fotoğraf kabininde ziyaretçiler tüm mimik ve eğlenceli pozları ile en güzel hatırasını İnegöl AVM’de çektirdi. Rengarenk peruklar çeşitli kocaman ve renkli gözlükler, konuşma balonları ile sizde fotoğraf kabininde en eğlenceli fotoğraflarınız için İnegöl AVM’ye gelin.” dedi.


İnegöl AVM 5’inci yılını festival coşkusuyla birlikte 5,’inci yıla özel düzenlediği muhteşem hediye kampanyalarıyla da ziyaretçilerini sevindirecek. 4 Haziran-30 Eylül  tügünleri arasında devam edecek olan 5’inci yıla özel 1 Mercedes CLA, 5 LCD televizyon, 50 bisiklet ve 500 sürpriz hediye kazanma fırsatını yakalayacakları muhteşem bir kampanya ile 5’inci yılını kutlayacak. 75 TL’lik alışveriş yapanlar danışma bankosuna gidip fişlerini işletip bu muhteşem hediyelerden birini kazanma şansını yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri