İnegöl puanlarla kazandırıyor

07 Kasım 2014 Cuma

İnegöl AVM, geçtiğimiz Temmuz ayında başlayan puan kampanyası ile ziyaretçilerini hem mutlu ediyor, hem de kazandırıyor. Birbirinden güzel hediyeler dağıtan kampanya Aralık ayı sonuna kadar devam edecek

inegol-puanlarla-kazandiriyor

İnegöl AVM’nin Temmuz ayında başlayıp Aralık ayına kadar sürecek olan puan kampanyası kazandırmaya ve mutlu etmeye devam ediyor.

Temmuz ayından bu yana ziyaretçilerin alışveriş yaparken biriktirdikleri puanlar sayesinde birbirinden güzel hediyeler kazandıkları kampanya, ziyaretçiler için alışveriş yapmayı hem kazançlı hem de keyifli hale getirdi.

İnegöl AVM ise puan kampanyasıyla müşterilerini daha iyi tanıyarak müşteri sadakati sağlamış oldu. Trend kartla yapılan her alışverişin puana, biriken puanların ise armağana dönüştüğü kampanya alışverişlere düzen getirirken, farklı hediyelere ulaşmanın heyecanı ziyaretçilerin alışveriş isteklerini arttırdı.

Ziyaretçilerini her fırsatta etkinlikleriyle ve kampanyalarıyla mutlu eden İnegöl AVM’de 31 Aralık’a kadar yapılan her alışverişle puan; her puanla da bir armağan kazandırmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri