İngiliz Barbour Intersport’ta

10 Aralık 2013 Salı

Intersport, bünyesine kattığı dünyaca ünlü İngiliz Barbour markasıyla büyümeye devam ediyor

ingiliz-barbour-intersportta

Dünyaca ünlü markaları tek çatı altında toplayan Intersport, Barbour montları bünyesine kattı. Intersport Mağazaları, Barbour marka montları satışa sunuyor. Babour marka montlar kış soğuğunu hissettirmiyor.

Motosiklet tutkunları, avcılar ve biniciler için özel olarak geliştirilen ve günlük yaşamda da kombinlere eşlik etmeye başlayan Barbour montlar, Intersport mağazalarında kullanıcılarıyla buluşuyor. Vücut ısısını soğuktan koruyan, yağmur ve kar geçirmezlik özelliği ile bilinen Barbour montlar, işlevsel özelliklerinin yanı sıra modelleri ve tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor.

Barbour, haki, siyah, kahve ve lacivert tonlarındaki mont modelleriyle birçok zevke uyum sağlıyor. Barbour montlara Kanyon AVM ve Meydan AVM’deki Intersport mağazalarından kolayca ulaşılabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri