İngiltere’nin en inovatif şirketi: Kervan

28 Ocak 2016 Perşembe

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı Kervan Gıda, İngiltere’de düzenlenen “Product of the Year UK” ödüllerinde “En İnovatif Ürün” kategorisinde ödüle layık görüldü

ingilterenin-en-inovatif-sirketi-kervan

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı Kervan Gıda, “Product of the Year UK 2016” ödüllerinde, “En İnovatif Ürün” ödülünün sahibi oldu.

Kervan Gıda, 37 ülkeden tüketicilerin oylarıyla belirlenen ödülü, “Bebeto Seven Days” ürünüyle, “Kids Treats” kategorisinde kazandı. 12 binden fazla tüketicinin oylarıyla belirlenen Product of the Year UK’de “En İnovatif Ürün” ödülüne değer bulunan “Bebeto Seven Days”, uluslararası pazarlarda, dünya çapında bilinilirliği yüzde 90’a ulaşan “Yılın Ürünü” logosuyla satışa sunulabilecek.

Üretim kapasitesini ise 43 bin tona yükselten Kervan Gıda, yurtiçinde ve yurtdışında odaklandığı bölgelerde yumuşak şeker sektörünün lider üç markasından biri olmayı hedefliyor.

"Dünyanın en büyüğü olma hedefimize yaklaşıyoruz"
Dünya çapında tüketiciler üzerinde en etkin yarışmalardan biri olarak kabul edilen Product of the Year UK’den alınan ödülün Kervan Gıda’nın inovasyon ve Ar-Ge’ye yaptığı yatırımların başarıya ulaştığının da önemli bir kanıtı olduğunu söyleyen Kervan Gıda Pazarlama Grup Başkanı Bihter Koçum şunları söyledi:

“Product of the Year, yılın en inovatif ürününün seçildiği, tüketicilerin oylarıyla belirlenen bir ödül. Kazananlara verilen “Yılın Ürünü” logosu ise yüzde 90 bilinirliğe ulaşmış durumda. Yapılan ölçümlemelerde, bugüne kadar bu ödülü alan ürünlerin dünya ortalaması bazında satışları yaklaşık yüzde 15 oranında artmış. Dünyanın en büyük 5 şekerleme üreticisinden biri olma hedefimize bir adım daha yaklaştığımıza inanıyoruz.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri