İnsana saygı ödülü Bimeks'in

13 Şubat 2014 Perşembe

Bimeks, Kariyer.net'in ana sponsorluğunda düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, ‘İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü

insana-saygi-odulu-bimeksin

13’üncü İnsana Saygı Ödülleri, 2014 İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, geçtiğimiz günlerde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi. Bimeks, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, İnsan Kaynakları Zirvesi’nde başvurulara en hızlı ve en yüksek oranda yanıt veren firmalar kategorisinde ‘İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.

Bimeks adına ödülü alan, İnsan Kaynakları Yöneticisi Nisa Dizdar, kendilerine iş başvurusunda bulunan adaylarla yüz yüze görüşme yaptıktan sonra olumlu ya da olumsuz yanıtlarını en geç 1 gün içinde ilettiklerini belirtti. Titiz ve hızlı bir işe alım süreci yönettiklerini açıklayan Dizdar, verilen cevaba göre farklı işleri değerlendirebilecek ya da alternatif yaratacak olan adaylara saygı duyduklarını ve bu geri dönüş süresi ile diğer firmalara da örnek olduklarını düşündüklerini söyledi.

Bimeks’in İnsan Kaynakları kapsamında tüm süreçlerinde aynı hassasiyeti gösterdiklerini ifade eden Dizdar, bu ödüle ikinci kez layık görülmekten gurur duyduklarını belirtti. Dizdar son olarak firmalarına iş başvurusu yapan tüm adaylara ve Kariyer.net’e teşekkür etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri